2011-11-08 14:31:05

A w IE znowu…

Jeżeli ktoś wykonując lekcję z poprzedniego wpisu sprawdził jej efekt pod Internet Explorerem, mógł być zaskoczony odmiennym rezultatem niż ten z nagrania. A im wcześniejszej wersji używał, tym efekt był bardziej widoczny. Na szczęście IE 6 praktycznie jest nieużywany, a IE 7 w ciągu ostatniego miesiąca mocno stracił na popularności (mam nadzieję, że na zawsze). Mimo tych optymistycznych zmian na rynku przeglądarek, przedstawiam dzisiaj sposób, jak poradzić sobie z Internet Explorerem:

Jeżeli nie widzisz nagrania, wciśnij F5 na klawiaturze.

Jeżeli nie wszystko jest dla Ciebie jasne. Jeżeli chciałbyś wiedzieć coś więcej o tworzeniu formularzy i nadawaniu im odpowiedniego wyglądu, zadaj mi pytanie. Właśnie do tego celu służy okno komentarzy na dole tej strony.


Mam dla Ciebie dodatkowy prezent. Jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, z pewnością przydadzą Ci się poniższe publikacje: W pierwszej znajdziesz informację o doborze i testowaniu słów kluczowych, a w drugiej mechanizm funkcjonowania najpopularniejszych wyszukiwarek.

Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.