2011-05-30 14:51:37

Kolejny sposób zarabiania na robieniu stron

Niedawno trafiłem na serwisem, który umożliwia zarabianie pieniędzy na posiadaniu własnej strony www. Wystarczy, że masz zadbaną stronę z sensowną treścią, zgłaszasz się do tego portalu i sprzedajesz linki na swojej stronie. Czyli pośredniczysz w wymianie informacji pomiędzy różnymi stronami.

Jakie to mają być informacje? Wybierz sobie temat np.:

 • na którym się znasz, bo działasz w nim zawodowo, czyli pisz o swojej pracy. O problemach, które w niej rozwiązujesz, o wyzwaniach i jak sobie z nimi radzisz. O nowych ustawach, przepisach, które dotyczą Ciebie i ludzi wykonujących pracę taką jak Ty.
 • pisz o swoim hobby, umieszczaj na jego temat zdjęcia czy filmiki. Pisz o swoich odkryciach, doświadczeniach, sukcesach związanych z Twoim hobby
 • jeśli lubisz czytać – pisz recenzje książek
 • możesz pisać recenzje filmów czy gier komputerowych
 • pisz o swoich doświadczeniach w różnych życiowych sprawach
 • komentuj otaczającą Cię rzeczywistość

Generalizując – jak w prosty sposób zarobić pieniądze na stronie www:

 1. wybierasz sobie dziedzinę życia, o której możesz i chcesz pisać
 2. robisz estetyczną stronkę WWW
 3. umieszczasz teksty na swojej stronie i regularnie (1-2 razy w tygodniu) dodajesz nowe
 4. rejestrujesz się na giełdzie linków tekstowych i zaczynasz zarabiać.

Proszę pamiętaj, że zarabianie na stronie WWW wymaga również pracy, tak jak w każdym sposobie zarabiania. Ale rezultaty tej pracy mogą przynieść Ci pieniądze i być może nawet w dłuższym okresie czasu zastąpić Twoją pracę na etacie, czy dać Ci satysfakcjonujące źródło dodatkowego dochodu.

Możesz też polecać ten serwis i otrzymywać dodatkowe pieniądze – prowizję od zarobków osób zarejestrowanych z Twego polecenia

I tu zaczyna się moja propozycja. Ponieważ zależy mi byś mógł sprawnie wykonać swoje strony, postanowiłem Ci pomóc w zamian za rejestracje z mojego polecenia, udostępnię Ci szkolenie „Zawodowy Webmaster” w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Zarejestruj się na giełdzie linków tekstowych prolink.pl klikając na ten link: http://prolink.pl. Po potwierdzeniu rejestracji wyślij wiadomość o temacie prolink na adres trener@serwan.pl. W zamian dostaniesz dostęp do szkolenia Zawodowy Webmaster za 470 zł lub z dostępem miesięcznym za 57 zł przez 10 miesięcy. Moja oferta ważna jest do jutra do godziny 21.00. 20 pierwszych osób dostanie gratis dostęp do szkolenia „Jak profesjonalnie ciąć layout na stronę WWW”

2 odpowiedzi do “Kolejny sposób zarabiania na robieniu stron”

 1. Jan Dziułka pisze:

  Witam.
  Zarejestrowałem się do http://prolink.pl z Pańskiego linku ok. godziny 19.oo
  Czekam na szkolenie z niecierpliwością.
  Pozdrawiam i czekam na dalsze informacje.

 2. Leszek Sewastianowicz pisze:

  Informacje z dostępem do oferty promocyjnej już odesłałem.

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.