2009-08-28 19:13:19

Zawodowy Programista – dzień piętnasty

W dzisiejszym dniu tworzyliśmy listę znajomych i system komunikacji między użytkownikami portalu. Tym razem wystarczyło przekazać założenia, wyjaśnić kilka wątpliwości i omówić kilka świeżych pomysłów, niektóre z nich bardzo uatrakcyjniły komunikację pomiędzy użytkownikami portalu.

Wszystkie czynności począwszy od zaprojektowania dodatkowych tabel w bazie danych, poprzez napisanie potrzebnych funkcji, utworzenie i pełną obsługę formularzy, aż do utworzenia szablonów i umieszczenia nowych pozycji w menu, przebiegły bardzo sprawnie. Postęp w stosunku do poprzedniego dnia jest duży. Praktycznie wszystkie błędy kursanci rozwiązywali samodzielnie. Pytań też nie było zbyt wiele, a praca poszła szybko. Na dwie godziny przed zakończeniem kursu wszystkie strony funkcjonowały poprawnie. Za to później pytań było bez liku. Na część będę musiał odpowiedzieć dopiero w mailach.

Uczestnikom życzę szybkiego zdobywania nowych doświadczeń oraz wielu zawodowych sukcesów, a tym którzy nie zdecydowali się, nie zdążyli, lub nie byli pewni, a czytając te relacje poczuli żal, że nie ma ich na kursie „Zawodowy Programista”, zapraszam na kolejne edycje.

Do zobaczenia :)

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.