2010-03-09 14:10:07

Jak zrobić stronę squeeze page i galerię internetową – darmowe fragmenty.

Jestem niesamowicie podekscytowany ofertą, którą dla Ciebie przygotowuję. TAKIEGO szkolenia jeszcze nie prowadziłem, ale nie o tym chciałem… By umilić Ci oczekiwanie na premierę „Zawodowego Webmastera” w nowej formie i w niewiarygodnie niskiej cenie przygotowałem dwa fragmenty z szkolenia wideo. Jutro możesz otrzymać kolejne dwa fragmenty. Wystarczy, że na dole strony, w okienku komentarza napiszesz, co jest Twoim największym problemem w robieniu stron internetowych, lub zarabianiu na robieniu stron? Jeżeli odpowiesz na to pytanie, jutro na wpisany w formularzu adres dostaniesz wiadomość z linkiem do kolejnych części nagrania i hasłem dostępu.

Powiększ nagranie na cały ekran przy pomocy przycisku umieszczonego na dole po lewej stronie odtwarzaczaZmień rozmiar

Jeżeli przycisk powiększania nie działa, skorzystaj z linku do powiększonej wersji tego filmu

Jeżeli przycisk powiększania nie działa, skorzystaj z linku do powiększonej wersji tego filmu

 • Wiesz już, że programowanie stron www jest dla Ciebie?
 • Chcesz nauczyć się jeszcze więcej konkretnych umiejętności?
 • Zależy Ci na bezpośrednim kontakcie z doświadczonym trenerem it i programistą?
 • Chcesz wiedzieć jak zarabiać najwięcej na robieniu stron niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem w czyjejś firmie, czy wolnym strzelcem?

Jeśli odpowiedziałeś „TAK” przynajmniej raz, to szkolenie „Zawodowy Webmaster czyli jak tworzyć profesjonalne strony www” jest dla Ciebie.
Oczekuj w najbliższy czwartek specjalnej oferty na to szkolenie w nowej formie i w niewiarygodnie niskiej cenie.

Do zobaczenia
Leszek Sewastianowicz

P.S. Wyjątkowo atrakcyjna oferta będzie obowiązywała tylko przez 24 godziny od daty publikacji, więc bądź czujny, zapisz sobie datę 11.03.2010 w organizerze, kalendarzu, czy notatniku. Albo po prostu poproś najbliższą Ci osobę, by Ci przypomniała o tym w najbliższy czwartek.

Tagi:

9 odpowiedzi do “Jak zrobić stronę squeeze page i galerię internetową – darmowe fragmenty.”

 1. Paweł pisze:

  Robiłbym chętnie strony, ale ciągle brak mi pewności, że mogę to robić profesjonalnie. Bo co innego, jak robi się stronkę dla siebie, a co innego, jak ktoś płaci i może wymagać coś, czego ja nie będę umiał.

 2. Kamila pisze:

  Mi się często rozjeżdżają obszary jak robię stronę na divach, bo wszędzie piszą, że tabel już nie powinno się stosować.

 3. Irmina pisze:

  Chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o pisaniu stron, ponieważ etat młodszej programistki wciąż na mnie czeka. Muszę zdobyć więcej informacji.

 4. Agata pisze:

  Chciałabym wiedzieć jak najwięcej o robieniu stron, gdyż jest to sposób na nowe kwalifikacje, na robienie czegoś nowego w życiu, na ponowne zaistnienie na rynku pracy

 5. starr pisze:

  Brak takiego źródła, które odpowiadałoby na moje pytania, które rodzą się w trakcie realizacji projektów. Np. dlaczego w katalogu temp mojego serwisu zostaje tak dużo plików sesji ? albo …

 6. Leszek Sewastianowicz pisze:

  W ramach tych kilku komentarzy nie trafiło się nic, co by mogło mnie zaskoczyć. Powiem więcej. Na wszystkie te problemy i pytania, oraz wiele innych znajdziecie odpowiedź na szkoleniu „Zawodowy Webmaster”.

  Pawle, dowiesz się jak rozmawiać z zleceniodawcami, aby poznać ich faktyczne potrzeby. Jak profesjonalnie rozpocząć pracę nad stroną, tak by praca przebiegała sprawnie, a jej efekt był satysfakcjonujący zarówno dla Ciebie jak i zamawiającego.

  Kamilo, na szkoleniu „Zawodowy Webmaster” wszystkie strony tworzone są w oparciu o bloki div i style CSS. Po takim treningu, jak Ci się coś rozjedzie, to będziesz umiała to szybko naprawić.

  Irmino, Agato, dowiecie się o pisaniu stron bardzo dużo. Zresztą robiąc sześć tak różnych stron nie da się dowiedzieć mało. Sprawdźcie same jaki jest zakres tego szkolenia: http://www.serwan.pl/index.php/program-szkolenia-zawodowy-programista , a to jeszcze nie wszystko, bo są bonusy i będzie też kilka niespodzianek.

  Starr, odpowiedź na Twoje pytanie nie znalazła się w programie szkolenia. Powód tego jest taki, że pozostawianie plików sesji w katalogu temp nie ma żadnego praktycznego znaczenia. Ale jeżeli tak bardzo Cię to interesuje, to dzieje się tak dla tego, że przeglądarka nie informuje serwera o tym kiedy opuszcza stronę, więc serwer nie byłby w stanie określić, kiedy dany plik sesji miałby usunąć.

  Gdyby ktoś jeszcze chciał dodać swój komentarz w zamian za dwa dodatkowe fragmenty szkolenia wideo, to czekam do godziny 14.00 dnia 10.03.2010

 7. hektomus pisze:

  IE6

 8. as pisze:

  Zawsze warto śledzić takie szkolenia, a nuż dowiemy sie coś nowego. Technika tworzenia stron WWW w ostatnich latach zmienia sie diametralnie. A zmiana polega na tym, że oprócz „starych” technik HTML trzeba znać jeszcze PHP, sporo grafiki żeby to jakoś wyglądało, a także coraz powszechniejszy XML.

 9. Leszek Sewastianowicz pisze:

  Zdecydowanie PHP to podstawa, ale nie tylko, bo czym byłoby PHP bez baz danych? Dlatego wśród 6 stron tworzonych na szkoleniu Zawodowy Webmaster 5 wykorzystuje PHP, a 4 bazy danych.

  Poprzez tych 6 różnych stron udało mi się pokazać różne sposoby wykorzystania XHTML, PHP i MySQL. Ale nie tylko, bo w programie jest też CSS, jQuery, Ajax, ADODB, Smarty, Mod-rewrite, a także problemy, z którymi można się spotkać w czasie programowania, no i rozwiązania tych problemów.

  hektomus, IE6 się nie przejmuj. Jego udział w odwiedzinach stron oscyluje wokół 5%, a i to pewnie głównie dzięki spambotom, które przedstawiają się jako IE6. Tak przynajmniej jest u mnie. Po odfiltrowaniu spambotów odsłony generowane przez IE6 to 1-2%.

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.