2011-12-14 11:49:43

Co chciałbyś wiedzieć o HTML 5?

Niebawem premiera kursu z HTML 5. W związku z tym postanowiłem dołączyć do szkolenia część poświęconą odpowiedziom na Wasze pytania dotyczące HTML 5. Odpowiedzi na najciekawsze, albo najpopularniejsze pytania dołączę do kursu w postaci dodatkowych nagrań, albo e-booka, a może jedno i drugie.

Osoby, których pytania wykorzystam, dostaną zupełnie za darmo odpowiedź zarówno na swoje pytanie jak i odpowiedzi na pytania pozostałych osób. Czyli dostanie e-booka lub dostęp do tej części kursu, w której będę na te pytania odpowiadał.

W formularzu na dole strony wpisz swoje pytanie: Co najbardziej interesuje Cię w HTML 5? Czego chciałbyś się dowiedzieć o tworzeniu stron w tym języku? Jeżeli wykorzystam Twoje pytanie, dostaniesz opracowania wszystkich najciekawszych i najpopularniejszych pytań. Powiadomię Cię o tym na adres, który wpiszesz w formularzu na dole strony. Jeżeli wolisz, swoje pytanie możesz przesłać na adres trener@serwan.pl

2 odpowiedzi do “Co chciałbyś wiedzieć o HTML 5?”

  1. Krzypod pisze:

    Mnie najbardziej interesują nowe formularze w HTML 5. A pytanie: z którymi przeglądarkami działają, a z którymi ewentualnie nie?

  2. !Leszek Sewastianowicz pisze:

    Formularze zajmują sporą część kursu. Pytanie o kompatybilność z przeglądarkami jest bardzo dobre.

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.