Kto jeszcze chce poznać sekrety webmasterów

Witaj,

miło Cię widzieć na na naszej stronie. Już teraz, proszę zapisz się na naszą listę mailingową „Sekrety Webmasterów”, a otrzymasz darmowy dostęp do kursu wideo „Twoja własna, prywatna strona wizytówka”, oraz do stale powiększającej się bazy porad i artykułów.

Osobiście gwarantuję, że nigdy, nikomu, pod żadnym pozorem nie udostępniamy danych osób z naszej listy mailingowej. Poza tym, zawsze możesz się z niej wypisać.

Jeśli ten „Sekrety Webmasterów” mało Cię interesują, albo interesują Cię tak bardzo, że chcesz się nimi podzielić z innymi, proszę przekaż im adres naszej strony. Prawdopodobnie znajdzie się osoba, której w ten sposób pomożesz i będzie Ci wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie

Leszek sewastianowicz - zdjęcie
Leszek sewastianowicz - podpis

Leszek Sewastianowicz – trener programowania używający autorskiej metody nauki programowania skoncentrowanej na rozwiązania, egzaminator ECDL (European Computer Driving Licence), programista z 10 letnim stażem, redaktor biuletynu „Sekrety Webmasterów”, autor publikacji w Software Developer’s Journal. Pracował dla m.in.: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa, Zakład Kształcenia i Doradztwa Ekonomicznego, T-Matic Grupa Computer Plus, Synerway S.A. Projektował i programował strony internetowe, bazy danych oraz kluczowe aplikacje wspierające wewnętrzne procesy biznesowe firmy (CRM, ERP, ERM).

NIP 542-144-48-20
SEWASTIANOWICZ
Al. KEN 21
02-797 Warszawa
tel. 0501-442-995
email: biuro@sewastianowicz.pl
SEWASTIANOWICZ jest instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr ewidencyjnym: 2.14/00143/2009

P.S. Jako uczestnik tej listy mailingowej będziesz otrzymywał od firmy Sewastianowicz, oprócz kursów i prezentów również wartościowe informacje i raporty dotyczące programowania.