Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam piątki.

Od zawsze piątek przynosi tajemniczą zapowiedź udanego super weekendu: spotkań z przyjaciółmi, imprez, nowych znajomości, szalonych wyjazdów, świętego spokoju, czy dnia spędzonego na domowym lenistwie. Słowem tego, na co akurat mam ochotę, a czego brakowało w zabieganym tygodniu.

Piątek to taka zapowiedź nowego, lepszego jutra, bez pracy, bez szkoły, bez pilnych zajęć. Słowem takie regularne, wytęsknione, krótkie wakacje. Inaczej mówiąc – raj na ziemi.

Jak często zdarza Ci się myśleć: Czy weekend może trwać codziennie? To byłoby świetne życie, prawda?

Tylko wyobraź sobie – każdy dzień jest przyjemny, dzieją się w nim tylko takie wydarzenia, które są dla Ciebie w porządku, czujesz się zadowolony z siebie i swojego życia. Robisz to co kochasz. Twoja pasja daje Ci pieniądze i spełnienie. Bawisz się i cieszysz własnym życiem.

Tak, to jest możliwe, ale nie od razu.

Nie wiem z jakiego powodu ludzie zostają poddani próbom, często trudnym, ale może po to, abyśmy po trudnych momentach doceniali dobre życie.

Każdy z nas przechodzi drogę poprzez trudności, aż do osiągnięcia celu. Wyzwania są treścią życia każdego z nas. Ja taką drogę również przeszedłem. Nie była łatwa, ani szybka, ani usłana różami – no chyba że zwiędłymi i mnóstwem cierni. Wiem co to znaczy być bez pieniędzy ,bez pracy, szarpać się z życiem, gdy los nie sprzyja. Wiem, co znaczy uczyć się wszystkiego na własnych błędach i czuć frustrację, gdy nie znajduję rozwiązania, nie znajduję odpowiedzi w Internecie, a pracodawca oczekuje wyników.

Wcześniej nie sądziłem, że mogę na swojej pasji cokolwiek zarobić. Co prawda miałem ukończone studia informatyczne, ale nie mogłem znaleźć pracy. Pracowałem więc w szkole i ledwo wiązałem koniec z końcem, a moja pasja była zupełnie nieużyteczna, bo program nauczania ma się nijak do prawdziwego programowania.

Nie rozumiałem o co chodzi, dlaczego jest garstka programistów którzy robią to co kochają i zarabiają kasę. Wkurzałem się i zadawałem sobie pytanie: Dlaczego ja tak nie mam? Z pewnością wiesz o czym mówię.

Nagle, pewnego dnia zrozumiałem co ja takiego robię, że żyję wbrew moim potrzebom. Były to dwie rzeczy:

1. Moja postawa – sam się wszystkiego nauczę.

I owszem, uczyłem się sam, na własnych błędach. Myślałem: Po co wydawać pieniądze na szkolenia, przecież mogę sam znaleźć wszystko w Internecie. Za darmo. I znajdywałem, ale nie wszystko. I tak kończyło się na tym, że sam, metodą prób i błędów dochodziłem do rozwiązań. Dużo czytałem książek i pism specjalistycznych. Chciałem nawet pójść na jakieś szkolenie, ale te które były dostępne na rynku okazywały się powtarzaniem tego, co jest w książkach. Nikt, nigdzie nie uczy programowania skoncentrowanego na rozwiązaniach. I zostałem z tą myślą …

Było to siedem lat temu. Po ponad 7 latach doświadczenia w programowaniu oraz uczeniu ludzi, stworzyłem unikalne szkolenie „Zawodowy Programista”. Szkolenie to jest skoncentrowane na rozwiązaniach. Zresztą, przeczytaj moduły programowe.

Moduł 1 – Dlaczego każdy szanujący się profesjonalista (internauta) musi ją mieć, czyli wizytówka internetowa w budowaniu wizerunku oraz w biznesie

Moduł 2 – Dlaczego każdy komu zależy na intensywnej sprzedaży oraz budowaniu własnej listy mailingowej musi mieć Squeeze page.

Moduł 3 – Dlaczego każda firma, której zależy na zyskach powinna mieć taką stronę z ofertą handlową?

Moduł 4 – Dlaczego profesjonalnie wykonana galeria grafiki przyciąga internautów?

Moduł 5 – Dlaczego warto zadbać o przejrzysty i intuicyjny katalog produktów w nowoczesnej stronie internetowej?

Moduł 6 – Dlaczego portal społecznościowy jest cieszy się taką popularnością

szczegółowy program

Każdy człowiek, który postanowi, że naprawdę chce coś konkretnego osiągnąć, konsekwentnie osiągnie to. Wystarczy określić czego chcesz i zrobić pierwszy krok, a potem drugi i tak do celu – życia, w którym pasja daje pieniądze. Czytasz ten tekst, więc prawdopodobnie szkolenie Zawodowy Programista jest Twoim pierwszym krokiem do lepszego życia. Sprawdź i przekonaj się sam. Zapisz się na szkolenie.

Jeśli czujesz, że programowanie to jest to, co chcesz robić. Widzisz się w roli szczęśliwego i poważanego programisty, jeżdżącego wymarzonym autem, na którego widok piszczą dziewczyny, to „Zawodowy programista” jest dla Ciebie.

Już dziś dołącz do grona szczęśliwych pasjonatów programowania!

Do zobaczenia
Leszek Sewastianowicz
trener IT, programista, redaktor ebiuletynu „Sekrety programistów”

P.S. To jest bardzo ekscytujące, gdy robisz coś nowego i nie ważne czy jest to nowa strona czy nowe szkolenie. Mnie moje szkolenie nakręciło do tego stopnia, że relacjonowałem każdy jego dzień na tej stronie. Zachęcam do czytania i komentowania.