Jak efektywnie integrować system płatności internetowych ze stroną WWW

Jeśli masz stronę lub strony internetowe, na których sprzedajesz swoje usługi lub produkty i potrzebujesz systemu, który pozwoli na łatwe i szybkie przyjmowanie płatności od klientów. Chcesz maksymalnie wykorzystać możliwości płatności internetowych i dopasować je ściśle do swoich potrzeb? Jeżeli chcesz nauczyć się robić to na dowolnej ilości stron, być może na każdej nieco inaczej, bo inna usługa wymaga innych danych klienta lub innego procesu sprzedaży – ten kurs jest dla Ciebie.

Ten kurs jest odpowiedzią na ogromną ilość zapytań o integrowanie systemów płatności ze stroną www od moich klientów.

Dlaczego tyle z tym problemów?

Przecież firmy świadczące usługi realizacji płatności przez Internet udostępniają pełną dokumentację.

Okazuje się, że sprawa nie jest taka prosta. Dokumentacja jest dosyć sucha i uboga w praktyczne przykłady, a pewne kwestie naprawdę potrzebne, są zwyczajnie pominięte.

Formularze zintegrowane z płatnościami w najprostszej postaci działają w ten sposób, że wszystkie pola formularza wysyłane są do serwera płatności, a właściciel czy administrator strony dostaje tylko informację, że wpłynęła płatność na określoną kwotę. Jeżeli chcemy znać wszystkie dane użytkownika wpisywane do formularza na naszej stronie, musimy trochę pokombinować.

Poznaj moje rozwiązanie

Nie każdy chce kombinować sam, tym bardziej, że ktoś przed nim już coś pewnie wykombinował. Dlatego proponuję dwa krótkie, treściwe i praktyczne do bólu kursy dotyczące integracji systemów płatności internetowych: Dotpay i Platnosci.pl ze stroną WWW. Uczestnictwo w kursie wymaga podstawowej znajomości HTML-a, PHP i JavaScriptu.

W ciągu ponad 90 minut każdego z kursów dowiesz się jak:

  1. Przystosować formularz do pobierania płatności,
  2. Sprawdźić poprawność danych przesyłanych formularzem przy pomocy jQuery,
  3. Wysyłać dane z formularza na swój adres e-mail zanim zostaną one przesłane do systemu płatności,
  4. Dynamicznie modyfikować dane takie jak kwota czy opis płatności w zależności od wybranych w formularzu opcji,
  5. Zablokować formularz przy braku obsługi JavaScriptu jeżeli jego działanie jest potrzebne do realizacji procesu sprzedarzy

Po tym kursie będziesz potrafił/potrafiła uruchomić płatności na swojej stronie w podstawowej opcji w czasie pół godziny lub krótszym.

Jaką wartość kursu dostrzegli moi klienci?

Tych informacji szukałem od tygodni. W końcu jest coś, co da się zrozumieć, zastosować i używać w codziennych moich działaniach

Super właśnie tego oczekiwałem! Kurs jest kompletny i na rzeczowym wysokim poziomie. Gratuluję i mam nadzieję że będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Przyznać muszę, że kurs przygotowany profesjonalnie i dokładnie wytłumaczone wszelkie zapisy kodu.

Ale to nie wszystko. Do kursu dołączone są:

  • kompletne kody strony z zintegrowanym systemem płatności internetowych
  • e-book "Podstawy frameworka JavaScript jQuery” o wartości 37 zł,

Kup teraaaaaz!

Sprzedaż czasowo wstrzymana

Kto stworzył to szkolenie:

Leszek sewastianowicz - zdjęcie
Leszek sewastianowicz - podpis

Leszek Sewastianowicz – trener programowania używający autorskiej metody nauki programowania skoncentrowanej na rozwiązania, egzaminator ECDL (European Computer Driving Licence), programista z 11 letnim stażem, redaktor biuletynu „Sekrety Webmasterów”, autor publikacji w Software Developer’s Journal. Pracował dla m.in.: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa, Zakład Kształcenia i Doradztwa Ekonomicznego, T-Matic Grupa Computer Plus, Synerway S.A. Projektował i programował strony internetowe, bazy danych oraz kluczowe aplikacje wspierające wewnętrzne procesy biznesowe firmy (CRM, ERP, ERM).

UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH – SKORZYSTAJ Z OKAZJI ZDOBYCIA PROFESJONALNEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI